Hakkımızda

Model Gözlük Sanayi Atalar Şirketler Topluluğu iştirakleridir.Atalar Şirketler Topluluğu Şenol ATA tarafından 1988 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv,turizm ,yurt dışı konut inşaatı ve sanayi üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

2000 yılında Atılım Gözlük Sanayi'nin satın alınmasıyla üretime başlayan Model Gözlük Sanayi, metal gözlük çerçeve üretim performansını her geçen gün geliştirerek,kalite ve model çeşitliliğini artırmaktadır.Toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında müşterilerimiz ile iletişimi ileri teknoloji kullanarak geliştirmeyi,müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, sürekli yenilenmeyi, büyümeyi,verimliliği artıracak gelişmeleri sağlamayı ilke edinmiştir.

 

Balıkesir Ayvalıkta bulunan üretim tesisimiz, her zaman güncellenen son teknoloji üretim hattı ile müşterilerinin hem optik hem de güneş gözlüğü taleplerine en yüksek kalitede ürünleri sağlayabilmektedir.

 

Metal çerçeve üretimi ve TR 90 üretim hatlarımız ile teslimat, garanti, yedek parça ve servis hizmetlerinde altın standartları sunmaktayız

 

Misyonumuz kalite standartlarına uygun ürünlerle,kaliteli hizmet vermek Türkiye optik sektöründe inovasyon ve tecrübelerden gelen bilgi birikimi ile rekabeti üst seviyede tutan yönetim anlayışı ile hizmet vermektir. Bilgi ve deneyimin paylaştıkça çoğaldığına inanır,sağladığımız hizmetin kalitesinden de asla ödün vermeyiz.

 

Model Gözlük Sanayi A.Ş her zaman güvenilir teslimat garantisi ve sunduğu kaliteli ürünleri ile sektöründe iş ortakları ile birlikte büyümeye devam etmektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.